کانکس اداری
ارسال این صفحه

کانکس اداری :  کانکس اداری از جمله کانکس هایی است که بطور گسترده برای ادارات و سازمانهای دولتی و غیر دولتی مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل انتخاب این گزینه توسط سازمانها و ادارات این است که کانکس های اداری در مقایسه با ساخت بنا هزینه کمتری را به اداره یا سازمان وارد می کنند و با توجه به نیاز افراد برای سرعت بخشیدن به کارها،ساخت و استقرار این کانکس ها در محل مورد نظر بسیار سریع تر و راحت تر است.

کانکس های اداری کارایی بسیاری در ادارات و سازمان ها دارند و امروزه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند.یک کانکس اداری می تواند علاوه بر اتاق های کارمندان یک فضای بزرگ نیز جهت سالن کنفرانس و اتاق مدیریت داشته باشد.

کانکس اداری که در پروژه ای مورد استفاده قرار می گیرد این امکان را دارد که بعد از اتمام پروژه با همان لوازم و تجهیزات به محل پروژه دیگری انتقال داده شود .

کانکس اداری برای اینکه بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد باید دارای امکاناتی باشد که آن را با بقیه کانکس ها متفاوت می نماید.

یکی از مهمترین این امکانات درب کانکس اداری است . درب کانکس اداری باید به گونه ای طراحی بشود که یتوان به راحتی پاسخگوی بردن میز و صندلی های اداری به داخل کانکس و رفت و امدهای زیاد باشد.

کانکس اداری

محل قرار گیری درب کانکس اداری بهتر است در جایی باشد که بتوان فضای انتظاری برای مراجعه کننده در نظر گرفت و رفت و آمد ها مزاحمتی برای کارمندان ایجاد نکند.
کف سازه باید کاملا محکم بوده و در هنگام رفت و آمد های زیاد دچار لرزش نشود،بهتر است برای کف سازه از تخته ضد آب با کفپوش طرح پارکت و یا از سرامیک با ملات ماسه سیمان استفاده شود تا هم نظافت و شستشوی کف آسان شود و هم در هنگام رفت و آمد های زیاد دچار فرسودگی نشود.

فاصله کف تا زیر سقف از داخل سازه اگر سقف کانکس اداری شیب دار است در کوتاه ترین جا 2.2 متر و در بلند ترین جا 2.7 مناسب می باشد و اگر سقف صاف بوده و یا سقف کاذب دارد فاصله 2.5 تا 2.65 متر مناسب می باشد . 
اندازه و محل پنجره ها باید طوری باشد تا نورفضای داخلی کانکس را تامین کند و در هنگام طراحی باید به محل قرار گیری میز و تجهیزات اداری و همینطور محل نشستن مراجعین توجه کرد .

کانکس اداری

مشخصات فنی کانکس اداری :

– شاسی کانکس اداری از نوع تیرآهن
– اسکلت فلزی کانکس اداری از نوع پروفیل سنگین ۴۰×۴۰و ۸۰×۴۰ با پوشش ضد زنگ
– پوشش خارجی کانکس اداری ورق گالوانیزه شادولاین ( فرمدار ) رنگ کوره ای
– پوشش داخلی کانکس اداری از جنس P.V.C
– تاسیسات کامل (کلید، پریز، روشنایی، سیم‌کشی استاندارد)
– دارای درب و پنجره یو پی وی سی
– امکان پارتیشن بندی داخلی و ایجاد سرویس بهداشتی و حمام ، آبدارخانه
– امکان ساخت با عرض۲ متر و ۴۰ سانتی متر یا ۳متر، با طول ۶ الی ۱۲ متر و ابعاد سفارشی بالای ۱۰۰ متر مربع
– دارای کفپوش مشمع پشت گونی درجه یک یا پارکت P.V.C چوب پلاست کره ای

مزایای کانکس اداری

کانکس اداری نسبت به ساخت و ساز های سنتی مزایای بسیاری دارد . علاوه بر نصب آسان و سریع, سهولت در جابجایی و  هزینه کمتر که پیش از این نیز اشاره شد میتوان از عدم نیاز مجوز احداث بنا برای آنان نام برد.

بطور کلی نقاط قوت این نوع کانکس ها شامل: قابلیت نصب در یک روز، امکان دمونتاژ و نصب قطعات در سایت جدید به دفعات، امکان جابجایی کانکس پس از نصب آن، عدم نیاز به پی سازی و …. میشود. همچنین این قابلیت برای خریدار وجود دارد که پس از اتمام پروژه با توجه به نیاز خود در پروژه های دیگر کاربری کانکس را تغییر داده و آن را به انباری، خوابگاه یا … تبدیل کند.

 

گروه صنعتی شاه محمدی دارای هشت شرکت اصلی و بیست شرکت فرعی و بیش از 50 نفر بطور مستقیم  در زمینه آلاچیق و ویلای پیش ساخته ،‌ مخازن ،  کانکس  و کارهای لوکس چوب  و خرید و فروش کانتینر به صورت تخصصی مشغول فعالیت می باشند.
شما می توانید برای مشاهده محصولات کلیلک کنید و جهت برقراری ارتباط  و اطلاع از قیمت کانتینر کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

پیام بگذارید