کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی  :کانکس های مدیریتی کانکس هایی هستند که از آنها برای دفتر مهندسی، دفتر کار،دفتر طراحی پروژه ها و اتاق جلسات مورد استفاده مهندسان پروژه ،مدیران و مسئولان قرار می گیرد.

طراحی کانکس های مدیریتی معمولا زیبا و جذاب است و دارای دکوراسیون داخلی لوکس همراه با امکانات مختلف از جمله سرویس بهداشتی و حمام ،آبدارخانه،اتاق انتظار و… است.

از جمله مکان هایی که معمولا از کانکس های مدیریتی استفاده می کنند در پروژه های دولتی و سازمانی،پروژه های ساختمانی،کارگاه های آموزشی و کارخانه ها و …  است.

کانکس مدیریتی

همانطور که گفتیم طراحی کانکس های مدیریتی معمولا زیبا و جذاب است و دارای دکوراسیون داخلی لوکس و به گونه ای طراحی شده که مناسب فضای مدیریتی باشد و کارفرما می تواند با توجه به نیاز و سلیقه نما،طرح و دکوراسیون خاص خود را سفارش دهد.

مزیت استفاده از کانکس های مدیریتی:

از مزیت های کانکس های مدیریتی می توان به قابل جابه جایی بودن،مقاوم بودن در مقابل شرایط محیطی(رطوبت،گرماو سرماو …)،مقرون به صرفه بودن در مقایسه با ساخت بنای ساختمانی موقت،قابلیت استفاده طولانی مدت در پروژه های دیگر،بالا رفتن سرعت کار به دلیل از پیش ساخته بودن آن ها و بسیاری موارد دیگر.

کانکس مدیریتی

مشخصات فنی کانکس مدیریتی

از مشخصات کانکس های مدیریتی به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– نمای بیرونی آن می تواند نمای سایدینگ،نمای گالوانیزه،نمای سمنت برد،نمای کامپوزیت و نمای ساده باشد.

– اتصالات اسکلت فلزی کانکس از نوع جوش ممتد در چندین نقطه همراه با اجرای ضدزنگ به ضخامت ۴۰ میکرون به تمام نقاط همراه با قیرپاشی کف کانکس بطور کامل از زیر انجام گیرد.
– ۳ لایه عایق دیواره و سقف کانکس از نوع پلی استایرن فشرده درجه یک باضخامت ۴ سانتیمتر و نسوز با تراکم بالا داشته باشد.
– قلاب بارگیری و تخلیه کانکس از آرماتور نصب شده در سقف و ثابت باشد.
– کانکس قابلیت جابجا شدن با جرثقیل بدون ستونچه ی موقت را دارا باشد.
– ایزولاسیون روی پوشش سقف کانکس بوسیله ایزوگام انجام شده باشد.
– نمای بیرونی کانکس از جنس ورق گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک باشد.
– نمای داخلی کانکس از جنس تایل پی وی سی یا ام دی اف باشد.
– سقف کانکس از جنس ورق گالوانیزه الکترواستاتیک طرح سفال باشد.
– درب ورودی کانکس از آلومینیوم سنگین درجه یک با طرح فاساد و حفاظ دار جهت جلوگیری از ورود حشرات و با بهترین یراق آلات باشد.
– ینجره کانکس از جنس آلومینیوم سنگین با شیشه رفلکس باشد.
– کف کانکس از تخته ۱۸ میل با کف پوش پی وی سی باشد.
– چراغ تونلی حفاظ دار بروی کانکس نصب گردد .
– شیشه از نوع ۴ میلیمتر ساده یا رفلکس باشد.

گروه صنعتی شاه محمدی دارای هشت شرکت اصلی و بیست شرکت فرعی و بیش از 50 نفر که بطور مستقیم در این مجموعه مشغول فعالیت هستند در زمینه آلاچیق و ویلای پیش ساخته ،‌ مخازن ،  کانکس و کارهای لوکس چوب به صورت تخصصی مشغول فعالیت می باشند.

شما می توانید برای مشاهده محصولات کلیلک کنید و جهت برقراری ارتباط با گروه ما کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

پیام بگذارید