موارد استفاده از سازه پیش ساخته

موارد استفاده از سازه پیش ساخته

موارد استفاده از سازه پیش ساخته : گروه صنعتی شاه محمدی آمادگی خود را جهت ارائه خدمات ساخت و ساز ساختمان و ویلای پیش ساخته با بهترین کیفیت در کمترین زمان و مشاوره به مشتریان عزیز اعلام می دارد .

این مجموعه با کادری مجرب در زمینه ساخت ویلای پیش ساخته ، کانکس ، خرید و فروش کانتینر و… درکمترین زمان شما را در انتخاب تصمیم صحیح یاری می نماید.

طراحی و ساخت ویلا و خانه پیش ساخته براساس اقلیم و فرهنگ منطقه و نیاز و خواسته مشتری با در نظر گرفتن سیستم سازه ای مناسب، سبک، مقاوم و اقتصادی انجام می شود.

طراحی نمای داخلی و خارجی سازه های پیش ساخته نیز براساس طرح و سلیقه سفارش دهنده انجام می شود .

موارد استفاده از سازه پیش ساخته

امروزه سازه های پیش ساخته به دلیل صرف وقت و هزینه کم بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این سازه ها دارای کاربری های متفاوتی هستند که جوابگوی نیاز اشخاص است.

از جمله موارد استفاده سازه های پیش ساخته  در انبوه سازی و ساختمانهای چند واحدی، استفاده برای دفاتر و ساختمان های تجاری کوچک، برای مراکز آموزشی مناطق خاص ،  ساخت ویلا های شیک و جذاب در باغ ها، ساختمان پلیس ، ساخت نماز خانه ها , سرویس بهداشتی , رستوران و … در بین راه ها می باشد.

 ساخت کمپ راهداری , ساختمان های تجهیز کارگاهی ، ساخت آلاچیق در پارکها و فضای سبز ، ساخت مدرسه در روستا ها و برخی از مناطق شهری کم جمعیت ، ساخت کمپ هلال احمرو…

گروه صنعتی شاه محمدی دارای هشت شرکت اصلی و بیست شرکت فرعی و بیش از 50 نفر بطور مستقیم  در زمینه آلاچیق و ویلای پیش ساخته ،‌ مخازن ،  کانکس  و کارهای لوکس چوب  و خرید و فروش کانتینر به صورت تخصصی مشغول فعالیت می باشند.
شما می توانید برای مشاهده محصولات کلیلک کنید و جهت برقراری ارتباط  و اطلاع از قیمت کانتینر کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه