تبدیل کانتینر به کانکس

تبدیل کانتینر به کانکس : تبدیل کانتینر به کانکس بیشتر  مورد استفاده افرادی قرار می گیرد که در پروژه آنها می بایست هر روز کانکس را جابجا کرده و از طرفی امکان سرقت یا برخورد ماشین آلات راه سازی و سقوط مصالح بر روی سقف آن وجود دارد.

نحوه تبدیل کانتینر به کانکس

برای اینکه بتوانیم کانکس را به کانتینر تبدیل کنیم باید در داخل و دیواره های آن تغییراتی انجام داد. همانطور که می دانید کانتینر مخصوص حمل اثاثیه و کالا ها می باشد که در کشتیرانی مورد استفاده قرار می گیرد و از اساس برای استفاده انسانی ساخته نشده است.

برای تغییر در کاربری کانتینر باید فضاهایی برای تامین نور و هوای تازه در فضای داخلی آن ایجاد کرد. همچنین تعبیه یک درب نیز در آن لازم است. بخاطر اینکه درب کانتینر بصورت دو لنگه بازشو از عرض و بازو بسته کردن آن برای رفت و آمد یک نفر سخت می باشد.

بدنه کانتینر از ورق آهنی تشکیل شده است که فرم داخلی آن جهت استفاده انسانی مناسب نمی باشد و بهتر است که از دیوار پوش های پی وی سی و یا دیوارکوب های چوبی و طرح دار در نمای داخلی کانتینر کار کرد تا ظاهر آن زیبا شود.

همچنین برای جلو گیری از اتلاف انرژی و تبادل حرارتی بین فضای داخل و خارج بهتر است قبل از نصب دیوار پوش ها عایق کاری انجام شود. زیرا بدنه کانتینر و سقف آن از ورق آهنی بوده که هنگام تابش خورشید باعث گرم شدن فضای داخل آن می گردد.

در مرحله آخر باید کف آن کفپوش شود تا یک فضای اداری یا دفتری را تداعی کند همچنین سیم کشی برای برق و تلفن توسط داکت های استاندارد متصل به جعبه فیوز های منیاتوری نیز می بایست در آن نصب شود تا کاملا کاربری تغییر کرده و تبدیل کانتینر به کانکس با رعایت اصول فنی صورت گیرد.

کاربرد تبدیل کانتینر به کانکس

از مزایا و کاربرد تبدیل کانتینر به کانکس می توان به کاهش هزینه ها و مقاومت بدنه فولادی کانتینر نسبت به کانکس اشاره کرد و همچنین اگر شخصی  تعدادی کانتینر از قبل برای استفاده انباری خریداری کرده و حال تصمیم میگیرد یکی از آنها را برای استفاده دفتری در نظر بگیرد و در این صورت تبدیل کانتینر به کانکس راه حل مناسبی می باشد که از نظر اقتصادی نیز مقرون بصرفه می باشد تا اینکه یک کانکس اداری از نو بخواهد تهیه کند . در برخی موارد نیز با ترکیب چند کانتینر و تبدیل آنها به فضای مسکونی سازه ای بنام کانتینر مسکونی ساخته می شود که مانند یک خانه مجهز و امن بوده که نه در زلزله و نه شرایط دیگر دچار آسیب نمی شود و به نوعی خانه ای ضد سرقت و مقاوم ساخته می شود.

گروه صنعتی شاه محمدی دارای هشت شرکت اصلی و بیست شرکت فرعی و بیش از 50 نفر که بطور مستقیم در این مجموعه مشغول فعالیت هستند در زمینه آلاچیق و ویلای پیش ساخته ،‌ مخازن ،  کانکس و کارهای لوکس چوب به صورت تخصصی مشغول فعالیت می باشند.

شما می توانید برای مشاهده محصولات کلیلک کنید و جهت برقراری ارتباط با گروه ما کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.