ویلای پیش ساخته
ارسال این صفحه

ویلای پیش ساخته : ویلای پیش ساخته به سازه هایی گفته می شود که برای سکونت طراحی و تولید می شود که قابلیت جابجایی از محلی به محل دیگر را دارد.

معمولا تمامی ویلا های پیش ساخته از نظر مصالح به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

دسته اول سازه هایی  با پانل های آماده که به سازه های ساندویچ پانل نیز شناخته می شوند ساخته می شود.

دسته دوم سازه های اسکلت فلزی هستند که استخوان بندی آنها از انواع پروفیل های آهنی تشکیل می شوند.

دسته سوم نوع چوبی بوده که در ایران به علت شرایط اقلیمی کاربرد زیادی نداشته است.

تفاوت اصلی دسته اول و دوم در نمای ظاهری و نوع عایق بندی آنها می باشد .

ویلای پیش ساخته

امکانات داخلی هر سازه با دیگری تفاوت دارد و بر اساس درخواست خریدار تعیین می شود اما بطور کلی همه آنها دارای سرویس بهداشتی و حمام به همراه روشوی بوده که لوله کشی و شیر آلات آنها کامل و آماده استفاده می باشد.کابینت آشپز خانه ، سینک ، هود ، گاز صفحه ای ، کمد دیواری ، لوستر ، درب ضد سرقت ، پنجره های دو جداره با حفاظ فلزی از دیگر امکانات فضای داخلی ویلای پیش ساخته می باشند اما امکانات دیگری مانند سرویس فرنگی ، سونا بخار شیشه ای و دیگر متعلقات لوکس نیز بنا به درخواست خریدار می تواند به آن افزوده شود.

برای سیستم گرمایشی و سرمایشی ویلای پیش ساخته کاملا مشابه خانه های مسکونی می توان از انواع روش های متداول مانند سیستم پکیج و رادیاتور ، بخاری گازی یا برقی ، کولر آبی و گازی با قابلیت گرما دهی و روش های دیگر استفاده کرد.

عمر مفید ویلای پیش ساخته

 
بطور حدودی می توان عمر مفید سازه های پیش ساخته را بین 25 تا 35 سال پیش بینی کرد در شرایطی که بخوبی از سازه نگهداری شود ممکن است بیش از این سالها عمر مفید داشته و با یک بازسازی دوباره کارآمد شود.

ویلای پیش ساخته

مزایای ویلای پیش ساخته

1. سرعت اجرای بسیار بالاتر از روش ساخت و ساز با روش مصالح بنایی .
2.  مقاومت ویلای پیش ساخته در برابر زلزله بسیار بالاتر بوده و در صورت تخریب نیز به دلیل وزن کم مصالح و تایل بودن آنها برای جان انسان خطر محسوب نمی شود.
3. قابلیت جابجایی از محلی به محل دیگر
4.  در ویلای پیش ساخته اتلاف انرژی به حداقل رسیده و نسبت به ساختمان معمولی بسیار کمتر است.
5. زیبایی ظاهری و تنوع در طرح و نمای کلی

معایب ویلای پیش ساخته

1. وجود محدودیت برای حمل که البته با روش ساخت در محل و یا استفاده از ویلای پیش ساخته دوقلو تا حد زیادی این مشکل حل شده است.
2. وجود محدودیت برای ساخت بیش از دو طبقه یا همان دوبلکس.
3. کاهش قیمت آن در هنگام فروش مجدد

قیمت ویلای پیش ساخته

قیمت ویلای پیش ساخته بر اساس متر مربع و با توجه به مشخصات فنی و امکانات داخلی تعیین می گردد .

گروه صنعتی شاه محمدی دارای هشت شرکت اصلی و بیست شرکت فرعی و بیش از 50 نفر بطور مستقیم  در زمینه آلاچیق و ویلای پیش ساخته ،‌ مخازن ،  کانکس  و کارهای لوکس چوب  و خرید و فروش کانتینر به صورت تخصصی مشغول فعالیت می باشند.
شما می توانید برای مشاهده محصولات کلیلک کنید و جهت برقراری ارتباط  و اطلاع از قیمت کانتینر کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

پیام بگذارید