خرید کانتینر

خرید کانتینر

خرید کانتینر : خرید کانتینر  یکی از خدمات گروه صنعتی شاه محمدی می باشد که خریدار تماس گرفته تعداد و مشخصات کانتینر های خود را اعلام و تصویری از آنها ارسال میکند ، سپس قیمت را اعلام کرده و اگر قیمتی برای آن در نظر نگرفته باشد همکاران فنی ما قیمت کارشناسی شده را اعلام کرده و در صورت توافق، مسئول خرید درمحل حاظر می شود و بعد از بازدید حضوری از کانتینر ها نصبت به خرید آنها اقدام می نماید.

خرید کانتینر

خرید کانتینر شامل تمامی سایز ها و مدل ها می باشد و با هر نوع سال تولیدی امکان پذیر است چرا که کانتینر ها بر اساس سال تولیدشان به میلادی مدل بندی می شوند و در هنگام خرید و فروش کانتینر مدل و میزان سلامت سازه جز عوامل تائیر گذار بر قیمت آنها می باشد. 

در پایان به این نکته توجه کنید که اگر قصد خرید کانتینر را دارید ابتدا سازه را برسی کرده و از فروشنده برگه سبز که به نوعی گواهی ترخیص قطعی و سند سازه به حساب می آید را بخواهید .

چنانچه سازه نیاز به تعمیر یا رنگ آمیزی داشته باشد هیچ مشکلی نداشته و به راحتی این امر امکان پذیر می باشد زیرا بدنه این نوع سازه ها از نوع ورق آهنی ضخیم بوده که با کمی حرارت و ضربه می توان آن را صاف و سپس رنگ آمیزی کرد اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که قیمت کانتینر رنگ نشده و یا اصطلاحا فابریکی به مراتب بالا تر از رنگ شده آن است و آن نیز به این دلیل می باشد که سازه رنگ شده مشخص است که تعمیری می باشد و یا امکان دارد قسمتی از آن تعویض نیز شده باشد که می بایست مورد کارشناسی توسط افراد متخصص قرار گیرد.

بطور کلی می توان گفت تمامی کانتینر هایی که درون شهر خرید و فروش می شوند به نوعی دست دوم هستند، فقط برخی از آنها تمیز تر و سالم تر بوده و برخی نیز کمی کارکرده تر یا ممکن است فرسوده تر باشد چرا که همه آنها تولید شرکت های بخصوصی در خارج کشور هستند که برای اولین بار درون آنها کالا هایی قرار گرفته و توسط کشتی رانی استفاده و پس از ترخیص از گمرک به فروش رسیده اند.

گروه صنعتی شاه محمدی دارای هشت شرکت اصلی و بیست شرکت فرعی و بیش از 50 نفر که بطور مستقیم در این مجموعه مشغول فعالیت هستند در زمینه آلاچیق و ویلای پیش ساخته ،‌ مخازن ،  کانکس و کارهای لوکس چوب به صورت تخصصی مشغول فعالیت می باشند.

شما می توانید برای مشاهده محصولات کلیلک کنید و جهت برقراری ارتباط با گروه ما کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه