خرید و فروش کانتینر

خرید و فروش کانتینر

خرید و فروش کانتینر : برای اینکه بتوانیم در هر زمینه ای خریدی مطمئن و با قیمتی مناسب داشته باشیم باید به دنبال مرکز آن رفت . هر محصولی که در بازار خرید و فروش می شود دارای یک مرکز معتبر است ، خرید و فروش کانتینر نیز شامل این مورد می شود .

گروه صنعتی شاه محمدی تولید کننده کانتینر در ابعاد و مشخصات مختلف است که خریداران با مراجعه به این شرکت قطعا می توانند گزینه مورد نظر خود را انتخاب و خرید خود با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهند.

خرید و فروش کانتینر

پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد خرید و فروش کانتینر را دارید با همکاران ما تماس گرفته تا شما را برای یک خرید مطمئن و راحت راهنمایی کنند.

عمده کانتینر های موجود در گروه صنعتی شاه محمدی  در انواع ارتفاع بلند و ارتفاع معمولی با مدلهای مختلف موجود می باشد.
خرید و فروش کانتینر بیشتر برای انجام حمل و نقل کالا انجام می شود که این حمل و نقل گاها بصورت زمینی و گاها دریایی می باشد اما تعدادی از این کانتینر ها برای استفاده به عنوان انباری نیز بکار می روند زیرا بدنه فولادی و درب های محکم و ضد آب این جعبه های بزرگ بهترین و ایمن ترین انبار برای دپو کردن محصولات و کالاها می باشد.

نحوه خریدوفروش کانتینر

خرید و فروش کانتینر معمولا با قیمت بین المللی ارزش گذاری می شود و به همین خاطر نوسانات بازار ارز بر قیمت کانتینر ها تاثیر گذار بوده و البته آیتم های دیگری نیز مانند سال تولید و میزان سلامت آن نیز در ارزش گذاری آن تاثیر زیادی دارد.

خرید و فروش کانتینر در ایران بصورت تخصصی توسط گروه صنعتی شاه محمدی انجام می شود و قبل از هر اقدامی برای تهیه کانتینر و کانکس پیشنهاد می کنیم با مشاوران فروش ما تماس برقرار کرده و از راهنمایی آنها در رابطه با خرید انواع محصولات و سازه های پیش ساخته استفاده نمائید تا بتوانید خریدی مطمئن با قیمت و شرایط مناسب داشته باشید.

گروه صنعتی شاه محمدی دارای هشت شرکت اصلی و بیست شرکت فرعی و بیش از 50 نفر که بطور مستقیم در این مجموعه مشغول فعالیت هستند در زمینه آلاچیق و ویلای پیش ساخته ،‌ مخازن ،  کانکس و کارهای لوکس چوب به صورت تخصصی مشغول فعالیت می باشند.

شما می توانید برای مشاهده محصولات کلیلک کنید و جهت برقراری ارتباط با گروه ما کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه