انواع کانکس های نگهبانی

انواع کانکس های نگهبانی

انواع کانکس های نگهبانی : کانکس ها از محصولاتی هستند که امروزه به دلیل سرعت در ساخت ، صرف هزینه کم ، امکان جابجایی ، تنوع و طرح های زیبا  بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.

کانکس ها بسته به نیاز شما طراحی و ساخته می شوند ،همچون کانکس های اداری، کانکس دفتر کار، کانکس مدیریتی ، کانکس مسکونی یا ویلایی، کانکس سرویس بهداشتی، آشپزخانه، حمام ، کانکس فروشگاهی ، کیوسک نگهبانی ، و انواع کانکس تحقیقاتی آزمایشگاهی خوابگاهی.

همانطور که می دانید کانکس ها می توانند در دو نوع ساخته شوند . کانکس ثابت و یا کانکس های متحرک که چرخدار هستند و می توان به راحتی آنها را جابجا نمود.

بسته به نوع کاربری انواع کانکس، جنس بدنه سقف و همچنین کف و نیز عایق بندی آن میتواند متفاوت باشد. متریال مورد استفاده در کیوسک نگهبانی با کانکس مدیریتی متفاوت میباشد . دیواره بیشتر از جنس گالوانیزه با رنگ کوره ای بوده که روی شاسی های سبک فلزی نصب مشوند.

انواع کانکس های نگهبانی

امروزه بیشتر عایق بندی ها از جنس ساندویچ پانل میباشد که با تزریق عایق پلی یورتان یا پلی استایلن و یا حتی پشم شیشه به میان دو صفحه فلزی نازک ساخته میشود .

امروزه همگام با پروژه های عمرانی نظیر راهسازی سد سازی نیروگاه های برق و  پروژه های اداری ، تجاری، ویلایی و کارگاهی انواع کانکس های نگهبانی استفاده می شود. استفاده از کانکس های نگهبانی بصورت روز افزون به کاربری های گوناگون کانکس نگهبانی، کانکس کارگاهی و اداری نیاز میباشد.

انواع کانکس های نگهبانی

این کانکس ها در رنگ و طرح و نیز اندازه و کاربرد های گوناگون استفاده می شود. از این میان میتوان به اینها اشاره نمود: کانکس های نگهبانی از نظر شکل و طرح و جنس و متریال به کانکس با نمای کامپوزیت، کانکس نگهبانی با ورق گالوانیزه، کانکس نگهبانی با ساندویچ پنل و … با انواع رنگبندی قابل اجرا می باشد.

کاربردهای کانکس نگهبانی :

  • کانکس نگهبانی مسکونی
  • کانکس نگهبانی اداری
  • کانکس نگهبانی حضور و غیاب پرسنل
  • کانکس نگهبانی شهرک ها
  • کانکس نگهبانی رستوران ها
  • کانکس نگهبانی مراکز خرید
  • کانکس نگهبانی محله

گروه صنعتی شاه محمدی دارای هشت شرکت اصلی و بیست شرکت فرعی و بیش از 50 نفر که بطور مستقیم در این مجموعه مشغول فعالیت هستند در زمینه آلاچیق و ویلای پیش ساخته ،‌ مخازن ،  کانکس و کارهای لوکس چوب به صورت تخصصی مشغول فعالیت می باشند.

شما می توانید برای مشاهده محصولات کلیلک کنید و جهت برقراری ارتباط با گروه ما کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.